Wiosenne sukienki

Zbliżający się sezon wiosenny jest tym, na który wszystkie fanki mody czeka z niecierpliwością! Jakich trendów możemy się spodziewać? Sprawdźmy, jakie zasady będą królowały w ubiorze!
Uniwersalnym trendem każdej wiosny są kwiatowe desenie. W 2021 roku kobiece ubiory będą zdobić jaskrawe wzory tulipanów. Podstawą kobiecego stylu od zawsze są zwiewne sukienki maxi. W zapowiadanych kolekcjach wiosennych nie trudno odnaleźć subtelne kwiatowe akcenty. Tej wiosny sukienki będą skromniejsze, ale wyróżniać je będą pożądane balonowe rękawy. To kolejny hit wiosny 2021 – do mody wracają bufiaste rękawy koszul, po to by wyraziście podkreślić delikatne kobiece ramiona. Od teraz to one będą dominować w naszych stylizacjach!
Panie stawiające na klasyczne biurowe uniformy z pewnością zainteresują się proponowaną w tym sezonie kolorystyką. Występować powszechnie będą cukierkowe i pastelowe barwy. Popularny dzięki temu dziewczęcy look. Takie stylizacje subtelnie zaakcentują kobiece walory pań w każdym wieku! Outfit do pracy również warto wzbogacić w niesztampową koszulę z rozbudowanymi ramionami lub ozdobnym skórzanym paskiem. Wiosną warto odświeżyć swój look!
Kobiety świadome z pewnością wykorzystają gorące trendy prosto z wybiegów. Zapominając o minimalizmie, warto wspomnieć o powracających do łask printach w paski czy kropki, a także bogatych i kolorowych wzorach patchworkowych. W nadchodzącym sezonie wszystkie chwyty będą dozwolone! Zaczynając od zestawień barw, kończąc na komponowaniu różnych deseni. Na popularności zyskiwać będą połączenia różu z czerwienią, kobaltu z żółcią, czy nieoczywistej czerwieni z zielenią. Taka odważna kolorystyka zagości również na kimonowych płaszczach. Wielbicielkom klasycznych trenczy z pewnością będzie odpowiadał fakt, że w nadchodzącym sezonie będą ponownie hitem wśród odzieży wierzchniej. Modele wiosenne będą wzbogacone szerszymi rękawami oraz rozbudowanymi ramionami. Panie bacznie obserwujące bieżące trendy na pewno docenią odważne połączenia klasycznych modeli z tegorocznymi kwiatowymi elementami.
W odpowiedzi na pojawiające się trendy polska marka stale tworzy klasyczne propozycje dla modnych pań. Wśród bestsellerów w ofercie znajdują się ponadczasowe modele płaszczy, które sprawdzą się w stylizacjach biznesowych, a także delikatne i wyszukane sukienki. Wielbicielki bardziej formalnego stylu z pewnością zachwycą się odważnymi kolorami garniturów. Korzystając z najwyższej jakości tkanin, marka tworzy nie wychodzące z mody modele oraz zapewnia swoim klientkom niezwykłą przyjemność ich użytkowania. Zapraszamy do wspólnej podróży po świecie elegancji!